The Perfect Place
Kitaplığa Ekle
2 Kişi takip ediyor
Durum Devam Ediyor
Tür Novel

The Perfect Place

Özet The Perfect Place

Penelope Roman, şehirdeki konut piyasası yüzünden erkek arkadaşıyla yaşamak zorunda kalmıştır. Fakat ucuz bir çatı katı için bir ilan bulduğunda bunun bir aldatmaca olduğuna düşünür ama yine de kontrol etmeye gider. Oraya vardığında bir kiracı daha görür. Onun yaşlarında olan Nolan Elliot adında bir adam. Yanında da kağıttan turnalarla dolu bir dairesi olan eksantrik ev sahibi Flo Donovan.

Flo ikisine de anahtarları verir ve daireyi kimin alacağına ve kimin daha çok istediğine karar vermeleri için üç ayları olduğunu söyler. Penny ve Nolan, giderek kızışan bir oyun içinde yarışmayı kazanmaya ve ev sahibine yağ çekmeye çalışırken birbirlerine girerler. Aynı zamanda da yavaş yavaş birçok ortak noktaları olduğunu fark ederler ve yaşlı kadının daha da büyük bir planı olduğu anlaşılır. Bu daire her ikisi için de mükemmel olabilir mi?

Çıkış Tarihi 2022
Yazar Allyson Morgan
Yayımcı Tapas
Ekleyen
Yüklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
Anahtar sözcükler: Türkçe manga, Türkçe Webtoon, Manga, Webtoon, Türkçe Manhua, Türkçe Manhwa, Manga Oku, Webtoon Oku, Manga Read, Manga ليقرأ, Manga Leer, Manga oxumaq, Manga читать, Manga Lire, Manga Ler, Manga पढ़ना, Manga Lesen, Manga читати, Manga Leggere, Manga Lezen, Manga อ่าน, Manga 읽다, Manga לקרוא Oku the perfect place, the perfect place İngilizce, the perfect place İng, İndirme the perfect place İng, Oku the perfect place online


Yorum

Raindrop Fansub