I Don’t Want to Be Empress!
Kitaplığa Ekle
13 Kişi takip ediyor
6.5
Durum Askıya Alındı
Tür Manhwa

I Don’t Want to Be Empress!

Alternatif İsimler Empress? Empress!, Impératrice ? Impératrice !, İmparatoriçe Olmak İstemiyorum!, Keep Alive to the End, TÔI KHÔNG MUỐN TRỞ THÀNH NỮ HOÀNG, �Emperatriz? ¡Emperatriz!, ฉันไม่อยากเป็นจักรพรรดินี!, 反派皇妃求保命, 転生したら悠々自適の皇妃ライフ!?, 황비님? 황비님!

Özet I Don’t Want to Be Empress!

Okuduğu bir kitabın dünyasına geçtiğinden beri Leana’nın tek bir amacı vardır. O da  imparatorun iyi geçinmek ve hapse gönderilmekten kaçınmaktır! Onunla evlenmeyi elbette lüks bir yaşam sürmek, imparatoriçe olmak için kabul etmişti ve hikayedeki muhalif  karakterle de aynı hataları yapmama konusunda da kararlıydı. Ama yine de hikayede geçen şeyler değişmeye devam ediyordu– yeni karakterler, beklenmedik olaylar… Leana bu hikayeyi yoluna sokabilecek midir yoksa kendini beklenmedik gelişmeler içinde mi bulacaktır?

Çıkış Tarihi 2020
Yazar kkiming, SEONG Eun-tae
Çizer N'oah
Yayımcı KakaoPage (Kakao)
Ekleyen
Yüklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
Anahtar sözcükler: Türkçe manga, Türkçe Webtoon, Manga, Webtoon, Türkçe Manhua, Türkçe Manhwa, Manga Oku, Webtoon Oku, Manga Read, Manga ليقرأ, Manga Leer, Manga oxumaq, Manga читать, Manga Lire, Manga Ler, Manga पढ़ना, Manga Lesen, Manga читати, Manga Leggere, Manga Lezen, Manga อ่าน, Manga 읽다, Manga לקרוא Oku i don’t want to be empress!, i don’t want to be empress! İngilizce, i don’t want to be empress! İng, İndirme i don’t want to be empress! İng, Oku i don’t want to be empress! online


Yorum

Raindrop Fansub