Yowamushi Danshi, Renai Hajimemasu
Kitaplığa Ekle
19 Kişi takip ediyor
7.3
Durum Tamamlandı
Tür Manga
Görüntülenme           5558

Yowamushi Danshi, Renai Hajimemasu

Alternatif İsimler A Coward Falls in Love, A Coward Starts to Love, 弱虫男子、恋愛はじめます。

Özet Yowamushi Danshi, Renai Hajimemasu

Kawachi, sevdiği adam Yuto Shinozuka’yı gölgelerden izlediği (daha çok takip ettiği) bir günün daha tadını çıkarmaktadır. Spor salonunun deposunda bir şeyler koyan Yuto’yu dikizlerken inanılmaz bir şey olur…! Yuto’nun gerçek yüzünü gösterdiğine şahit olan Kawachi paniğe kapılır ve Yuto onu memnun ederse sessiz kalacağını söyler! Kawachi kendini çok kötü hisseder çünkü yaptığı şey aslında şantajdır! Ama kendine engel olamamaktadır. Şantajla başlayan bir ilişki… İşe yarayabilir mi!?

Çıkış Tarihi 2017
Yazar HARUYAMA Moto
Çizer HARUYAMA Moto
Yayımcı Moment (Takeshobo)
Ekleyen
Yüklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
Anahtar sözcükler: Türkçe manga, Türkçe Webtoon, Manga, Webtoon, Türkçe Manhua, Türkçe Manhwa, Manga Oku, Webtoon Oku, Manga Read, Manga ليقرأ, Manga Leer, Manga oxumaq, Manga читать, Manga Lire, Manga Ler, Manga पढ़ना, Manga Lesen, Manga читати, Manga Leggere, Manga Lezen, Manga อ่าน, Manga 읽다, Manga לקרוא Oku yowamushi danshi, renai hajimemasu, yowamushi danshi, renai hajimemasu İngilizce, yowamushi danshi, renai hajimemasu İng, İndirme yowamushi danshi, renai hajimemasu İng, Oku yowamushi danshi, renai hajimemasu online
Warning, the series titled "Yowamushi Danshi, Renai Hajimemasu" Reşit olmayanlar için uygunsuz, kan veya cinsel içerik içerebilir.


Yorum

Content Warning
Warning, the series titled "Yowamushi Danshi, Renai Hajimemasu" Reşit olmayanlar için uygunsuz, kan veya cinsel içerik içerebilir.
Enter
Exit
Raindrop Fansub