The Villainess Flips the Script!
Kitaplığa Ekle
4 Kişi takip ediyor
Durum Devam Ediyor
Tür Novel

The Villainess Flips the Script!

Alternatif İsimler I Will Change the Genre (Novel), I Will Make an Attempt to Change the Genre (Novel), It's Time to Change the Genre (Novel), Saya Akan Mengubah Genre (Novel), The Villainess Flips the Script (Novel), 試著改變小說題材吧 (Novel), 试着换个类型吧 (Novel), 장르를 바꿔보도록 하겠습니다 (Novel)

Özet The Villainess Flips the Script!

En sevdiğim romanımın içinde uyandım ama baş karakter Luca Winterwald olarak değil de istismarcı teyzesi ve ölen ilk karakter Judith olarak… Yeniden yazma zamanı! Senaryoda yazıldığı gibi Luca’yı sevgi dolu, uzun süredir kayıp olan amcasına teslim edeceğim ve sonra tehlikeden uzakta kendi hayatımı yaşayacağım. En azından planım buydu. Amcası geldiğinde, Luca aniden “Gitme!” diye seslendi. Şimdi Luca’yı yaklaşan aile trajedisinden korumalı, onu kahraman olması için yetiştirmeli ve bu kötü kadınını kötü sonundan uzaklaştırmalıyım!

Çıkış Tarihi 2018
Yazar KEN (켄)
Yayımcı KakaoPage (Kakao)
Ekleyen
Yüklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
Anahtar sözcükler: Türkçe manga, Türkçe Webtoon, Manga, Webtoon, Türkçe Manhua, Türkçe Manhwa, Manga Oku, Webtoon Oku, Manga Read, Manga ليقرأ, Manga Leer, Manga oxumaq, Manga читать, Manga Lire, Manga Ler, Manga पढ़ना, Manga Lesen, Manga читати, Manga Leggere, Manga Lezen, Manga อ่าน, Manga 읽다, Manga לקרוא Oku the villainess flips the script!, the villainess flips the script! İngilizce, the villainess flips the script! İng, İndirme the villainess flips the script! İng, Oku the villainess flips the script! online


Yorum

Raindrop Fansub