Danshi Koukouseiteki Kazoku Keikaku!
Kitaplığa Ekle
10 Kişi takip ediyor
7.4
Durum Tamamlandı
Tür Manga

Danshi Koukouseiteki Kazoku Keikaku!

Alternatif İsimler A Typical High School Boy's Family Plan!, Hino-kuns süßer Plan, Семейные планы обычного старшеклассника, 男子高生的家族計画!

Özet Danshi Koukouseiteki Kazoku Keikaku!

Hino-kun yakışıklı ve suçlu olduğu söylenen biridir. Aslında, genç yeğenine göz kulak olan iyi kalpli bir lise öğrencisidir. Mizusawa-kun’un tatlı yapmakta iyi olduğunu görür ve babasız yeğeninin iyiliği için ondan “Lütfen ablamla evlen!” diye rica eder. Ama bunun yerine Mizusawa’dan ters bir teklif alır: “Aslında evlenmek istediğim kişi sensin…”!

Çıkış Tarihi 2014
Yazar UMIYUKI Lily
Çizer UMIYUKI Lily
Yayımcı Hanaoto (Houbunsha)
Ekleyen
Yüklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
Anahtar sözcükler: Türkçe manga, Türkçe Webtoon, Manga, Webtoon, Türkçe Manhua, Türkçe Manhwa, Manga Oku, Webtoon Oku, Manga Read, Manga ليقرأ, Manga Leer, Manga oxumaq, Manga читать, Manga Lire, Manga Ler, Manga पढ़ना, Manga Lesen, Manga читати, Manga Leggere, Manga Lezen, Manga อ่าน, Manga 읽다, Manga לקרוא Oku danshi koukouseiteki kazoku keikaku!, danshi koukouseiteki kazoku keikaku! İngilizce, danshi koukouseiteki kazoku keikaku! İng, İndirme danshi koukouseiteki kazoku keikaku! İng, Oku danshi koukouseiteki kazoku keikaku! online

Galeri Danshi Koukouseiteki Kazoku Keikaku!


Yorum

Raindrop Fansub