Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Harem Serisi

Kami nomi zo Shiru Sekai

(Manga)

Türü: Komedi – Harem – Romantik – Okul Hayatı – Shounen – Doğaüstü

Yazar & Çizer: Wakaki Tamiki

Konusu: 2008’de çıkış yapmıştır. Katsuragi Keima, internette kızları kolayca elde edebilen bir tanrı olarak tanınırken, gerçek hayatta böyle biri değildir. Hatta gerçek kızlardan nefret etmektedir. Bununla birlikte cehennemden gelmiş bir iblis olan Elsie, kaçak ruhları yakalamasında ona yardım etmesi için Keima’ya yaklaşır. Daha sonra ortaya çıkacaktır ki; ruhlar sadece kızların kalplerinde saklanmaktadır ve onları çıkarmanın tek yolu ise o kızı kendine aşık ederek, ruhun zorla dışarı çıkmasını sağlamaktır. Keima’nın başarısız olma şansı yoktur. Aksi halde kafasını kaybedecektir.

 

 

Rosario to Vampire – Season II

(Manga)

Türü: Aksiyon – Komedi – Dram –  Fantastik -Harem – Gizem- Romantik – Okul Hayatı – Shounen – Doğaüstü

Yazar & Çizer: İkeda Akihisa

Konusu: 2007 yılında çıkış yapmıştır. Manganın hikayesi ilk sezonda kaldığı yerin birkaç ay sonrasından başlamaktadır. Tsukune ile çetesi her zamankinden daha güçlü geri döner ve Anti-Thesis’in gerçek kimliği de ortaya çıkar. Artık çetenin yeni düşmanlar ve daha önce karşılaştığından çok daha uğursuz bir şeyle mücadele etmesi gerekecektir. Tsukune; Moka, Mizore, Kurumu, Ruby ve Yukari’nin yardımıyla içindeki canavara karşı koymaya çalışacaktır. Vampir kanını kontrol altına almak ve değer verdiği şeyleri korumak için gerekli olan gücü elde edebilmek adına eğitim almaya başlar. Bu sezon daha çok kızlara, geçmişlerine ve ailelerine odaklanmaktadır. Yeni karşılaşmalar, yeni arkadaşlar ve onlara katılacak müttefikler… Birlikte Moka’nın soyunun sırlarını keşfedecekleri bir yolculuk…

 

 

Ouran Koukou Host Bu

(Manga)

Türü: Komedi – Dram – Harem – Gender Bender – Romantik – Okul Hayatı – Shoujo

Yazar & Çizer: Hatori Bisco

Konusu: 2003 çıkışlı bir mangadır. Bu çılgın romantik komedide zengin çocukların gittiği okulda fakir bir kız olan Haruhi, okulun en gösterişli erkeklerinin bulunduğu ve sadece erkeklerden oluşan bir kulüp için erkek olarak çalışıp, 80 000 dolarlık borcunu ödemek zorunda kalır. Burada altı kulüp üyesinin ne kadar zengin olduğunu ve zenginlerin diğer insanlardan ne kadar farklı olduğunu keşfedecektir.

 

 

Yamada-kun to 7-nin no Majo

(Manga)

Türü: Komedi – Dram – Ecchi – Gender Bender – Gizem – Harem – Romantik – Okul Hayatı – Shounen – Doğaüstü

Yazar & Çizer: Yoshikawa Miki

Konusu: 2012 çıkışlı bir mangadır. Kötü bir gün geçirmekte olan sınıfın baş belası Ryu Yamada, yıldız öğrenci Urara Shiraishi ile bir merdivenden düşer. Ryu uyandığında, vücutlarının birbirleriyle değiştiklerini ve kendisinin sadece birini öperek, onunla yer değiştirme gücüne sahip olduğunu fark eder. Bu yeni ve şaşırtıcı yeteneğin ardındaki işleyişi anlayan ikili, hayatlarını iyileştirmek için bu durumdan sonuna kadar faydalanacaktır. Fakat böylesine tuhaf aynı zamanda da inanılmaz bir gücün sırrını ne zamana kadar gizli tutabileceklerdir?

 

 

Ranma 1/2

(Manga)

Türü: Aksiyon – Komedi – Ecchi – Gender Bender -Harem – Romantik – Okul Hayatı – Shounen – Doğaüstü – Hayattan Kesitler

Yazar & Çizer: Takahashi Rumiko

Konusu: 1987 çıkışlı bir mangadır. Genç bir dövüş sanatçısı olmak, özellikle de babasıyla birlikte bir eğitim görevi sırasında büyük bir dönüşüm geçiren Ranma Saotome için kolay değildir. Kazara Çin’deki lanetli bir kaynağa giren Ranma, bir kıza dönüşmeye başlar. Bu, ondan hoşlanmayan anlaşmalı nişanlısı ve iki cinsiyet formu için de karşısına çıkacak olan pek fazla insanın olmamasına rağmen hayatını karmaşaya çevirmeye yeterlidir. Yarı erkek yarı kız olmak nasıl davranmayı gerektirir?

 

 

4 Cut Hero

(Manhwa)

Türü: Aksiyon – Macera – Komedi – Dram –  Ecchi – Fantastik -Harem – Martial Arts – Romantik – Shounen – Doğaüstü

Yazar & Çizer: Gojira-kun

Konusu: 2014 çıkışlı bir manhwadır. Kahraman, İblis Kralı yenerek nihayet prensesini kurtarmıştır ama prensesin bir prens olduğu ortaya çıkar. Kendisini bin yıllık eski efsanelere, lanetlere ve birden fazla krallık ile birçok ejderhayı içeren çarpık bir komploya kaptıran hikaye kahramanını zorlu bir yol beklemektedir.

 

 

Go-Toubun no Hanayome

(Manga)

Türü: Komedi – Dram –  Gizem -Harem – Romantik – Okul Hayatı – Shounen

Yazar & Çizer: Haruba Negi

Konusu: 2017′ çıkış yapmış ve 2019 yılında Shounen Manga kategorisinde 43. Kodansha Manga Ödülü’nü kazanmış bir mangadır. Fakir, ikinci sınıf öğrencisi olan liseli Futaro Uesugi, bir gün iyi maaşlı özel bir ders işine rastlar. Ama ders alacak kişilerin beşiz sınıf arkadaşları olduğunu öğrenir. Hepsi muhteşem kızlar olsa da aynı zamanda ders çalışmaktan nefret eden ve okulu bırakmak üzere olan baş belalarıdır. Her şeyden önce bu kızların güvenini kazanmakla mı başlamalıdır?

 

 

Mahou Sensei Negima!

(Manga)

Türü: Aksiyon – Macera – Komedi – Dram –  Ecchi – Fantastik -Harem – Romantik – Okul Hayatı – Shounen

Yazar & Çizer: Akamatsu Ken

Konusu: 2003 çıkışlı bir mangadır. On yaşındaki Negi Springfield bir dahidir ve sihir akademisinden yeni mezun olmuştur. Usta bir büyücü olması için Japonya’daki bir kız lisesine İngilizce öğretmek üzere gönderilir. Ancak Negi, usta bir büyücü olmaktan daha büyük bir hayale sahiptir. Gelmiş geçmiş en güçlü büyücü olan kayıp babası “Bin Usta”yı bulmak istemektedir. Çok geçmeden de babasını aramanın sandığı kadar kolay olmayacağını görür. Aslında bu arayış onu ve öğrencilerini milyonlarca insanın kaderini belirleyecek ölüm kalım savaşlarına itecektir.

 

 

Hayate no Gotoku!

(Manga)

Türü: Komedi – Harem – Romantik – Okul Hayatı – Shounen – Hayattan Kesitler

Yazar & Çizer: Hata Kenjiro

Konusu: 2004 yılında çıkış yapmıştır. 16 yaşındaki Hayate Ayasaki dünyanın en şanssız çocuğudur. Çocukken yemek ve okul ücretleri için çok çalışsa da hem işsiz hem de çok fazla borcu olan ebeveynleri tarafından iç organları için yakuzaya satılır. Suçlulardan geçici olarak kaçıp, suç dolu bir hayatın faydalarını düşündükten sonra zengin, genç bir kız onu kurtarır. Şimdi bu kızın evinde yatılı uşak olarak çalışacaktır.

 

 

To Love Ru Darkness

(Manga)

Türü: Yetişkin- Komedi – Ecchi – Fantastik -Harem – Romantik – Okul Hayatı – Shounen – Bilim Kurgu

Yazar: Hasemi Saki

Çizer: Yabuki Kentaro

Konusu: 2010 çıkışlı bir mangadır. To Love-Ru serisinin devamıdır. Bazı yeni eklemelerle birlikte, tüm ana karakterler bu mangada ortaya çıkmaktadır. Rito, sansürsüz ecchi senaryolarına yakalanmaya devam ederken, Uzaylı Deviluke Kardeşler, Rito’dan bir aşk itirafı almak için benzersiz yeteneklerini kullanmaya sürdürmektedir. Nana ve Momo okula transfer olurlar ve kaygısız hem de neşeli bir kız gibi görünen Mea ile tanışırlar. Özellikle Momo, Rito’yu paylaşmak ve ona bir harem kurmak ister. Planını hazırlarken Yami olarak da bilinen Altın Karanlık ile yüzleşir. Ele geçirilmiş öğrenciler tarafından saldırıya uğrarlar. Şimdi yeni olay örgüsü ile Yami’nin suikast becerilerini test edecek olan ve öğrencileri kontrol eden gizemli bir kişi ortaya çıkacaktır. Peki ama bu yeni düşman da kimdir?

Related Posts

My Blasted Reincarnated Life (Manhwa) Türü: Aksiyon – Macera – Dram – Fantastik – Shounen – İsekai Yazar: Kiki & Mokma Çizer: Park Jeong-Yeol Konusu: 2021’de yayınlanan bir novelden uyarlanmıştır….

Bad Thinking Diary (Manhwa) Türü: Josei – Romantik – Okul Hayatı – Smut – Yuri Yazar: Hodan (li) Çizer: Langlali Konusu: Minji ve Yuna her zaman birlikte vakit geçirmeyi tercih…

Yorum

Raindrop Fansub