2022’nin Enleri: Yetişkinlere Yönelik En İyi 5 Seri

Super no Ura de Yani Suu Futari

(Manga)

Türü: Komedi – Romantik – Seinen

Yazar & Çizer: Jinushi

Konusu: Maaşlı bir çalışan olan Sasaki’nin günleri stresli geçmektedir. Günün tek eğlencesi ise favori marketinde çalışan, her zaman neşeli tezgahtar Yamada’dır. Bir gün Sasaki mesaiye kalır ve markete geldiğinde Yamada çoktan çıkmıştır. Buradan ayrılırken marketin arkasında sigara içen piercingli genç bir kadın dikkatini çeker.

 

 

Museru Kurai no Ai wo Ageru

(Manga)

Türü: Romantik – Shoujo

Yazar & Çizer: İwashita Keiko

Konusu: Hibari; ramen yemek için gittiği restoranda tanıştığı kaba adamın, sanat okuluna giden, bir grubun üyesi olduğunu öğrenir. Bu adam tarafından itilip kakıldıkça da normal dünyası büyük ölçüde değişmeye başlayacaktır. Olağanüstü bir müzisyen ile gelecek vadeden bir tasarımcı arasındaki çatışmanın aşk hikayesine dönüşmesini anlatan  bir hikaye.

 

 

Telework Yotabanashi

(Manga)

Türü: Komedi – Romantik – Seinen

Yazar & Çizer: Yamada Kintetsu

Konusu: Sistem Mühendisi olarak çalışan Nokoru Mitsuhashi’nin uzaktan çalışmaya başlamak hayat kalitesini yükseltir. Bunun için odasının iç tasarımını düzenleyip, balkonuyla ilgilenmeye başlar ve bu sayede yüksek lisans öğrencisi olan komşusu Natsu Izumi ile tanışır. Bu, bir adamın müstakbel eşiyle uzaktan çalışma yoluyla nasıl tanıştığının ve inişli çıkışlı bir ilişkiden sonra nasıl evlendiklerinin hikayesidir.

 

 

100-nichi Go ni XXX suru Onna Shachou to Shinyuu Shain

(Manga)

Türü: Komedi – Romantik – Shounen – Yuri

Yazar & Çizer: Suzuo

Konusu: İşe yani başlayan Mai, güzel şirket başkanı Eri’nin önünde büyük bir hata yapar. Bunun  üzerine Eri, Mai’den onunla çıkarak sorumluluk almasını isteyecektir. Bu, şirket başkanı ve yeni bir çalışan arasında geçen yuri- aşk komedisidir.

 

 

37 Seconds

(Manga)

Türü: Dram – Seinen

Yazar: HIKARI (II)

Çizer: Kurihara Youhei

Konusu: Manga sanatçısı Yuma serebral palsi hastasıdır ve tekerlekli sandalye kullanmaktadır. Annesi de ona karşı aşırı korumacı davranır. Kendi başına bir erotik manga yazarı olarak bir şey yapmak isteyen Yuma’ya önce deneyim kazanması söylenir. Bu onun cinselliğini keşfetmesine ve bağımsızlığını bulmasının yolunu açacak ve bu yolculuk, onun büyümesine ve gerçekler ile sevgiyi ortaya çıkarmasını sağlayacaktır.

 

Related Posts

  Please Bully Me, Miss Villainess! Türü: Dram – Fantastik – Tarihi – Romantik – İsekai -Shoujo Ai Yazarlar: 刺猬猫阅读 & 赤色 Çizerler: 断s & 魔仙社 Konusu: Yvonne, asil bir…

Sweet Things in Secondary School Türü: Komedi – Romantik – Okul Hayatı – Shoujo Yazar & Çizer: Sang An Konusu: Bahar, her zaman aşkın tomurcuklanmasının sembolü olmuştur. Peki ya, hoşlandığı…

Hazure Shuzoku “Orc” ni Tensei shitara Saikyou Kishi-sama ni Torawaremashite (Manga) Türü: Fantastik – Smut – Josei – Romantik – İsekai Yazar & Çizer: Dossei Junai Konusu: Bir ofis çalışanı…

Yorum

Raindrop Fansub