2022 Eylül’ünde Çıkış Yapmış İsekai Manhwalar

Seduce the Count’s Daughter’s Lover

Türü: Fantastik – Gizem – Romantik – İsekai

Yazarlar: DIAN & Red Agate

Çizer: MQ (II)

Konusu: 18 yaşına bastığında Lydel Cross, imparator tarafından büyülü bir kuleye hapsedilir ve onu çıkarları için kullanır. Ama bu, Croos’un reenkarne olmadan önce yaşadığı hayattır. Yeniden yaşama şansı elde ettiğinde mutlu olmak için büyüyle ilgili her şeyden uzaklaşmaya, hatta bir kontun hizmetçisi olmaya karar verir. Ancak hiçbir şey onun beklediği ilerlemeyecektir… Yoksa istediği o sessiz ve huzur dolu yaşama kavuşlması mümkün değil midir?

 

 

The Youngest Daughter of the Villainous Duke

Türü: Fantastik – Romantik – Shoujo – İsekai

Yazarlar: So Eun & Super White

Çizer: Areca Palm

Konusu: Lise öğrencisiyken yazdığım romandan o kadar etkilenmiştim ki; yazmayı bırakmak zorunda kaldım. Ama şimdi romanın içindeyim ve ana karakter yerine yan karakterin bedeninde hayat buldum. Yedi yaşında, ismi olmayan, yetim bir kız… En sonunda tacizlere katlanamayıp o yerden kaçmıştığımda ise özgürlüğüm uzun sürmedi. Yakalanıp, köle olarak satıldım. Hayatımın artık sona erdiğine inanıyordum ki… Romanın kötü adamı Henriette beni kurtardı. Romanın orijinalinde son derece acımasız olmakla ün yapmış ve aristokratların boğazını kesmeyi seven bu adam… benim biyolojik babam olabilir mi? Böylesine korkunç bir üne sahip olsa da onunla yaşamak kötü sayılmaz. Bir dakika… Benim yazdığım roman böyle miydi?

 

 

Adelia – The Shackles of Flowers

Türü: Dram – Fantastik – Romantik – Shoujo – İsekai

Yazarlar: NV & Yeon Seul Ah

Çizer: NEURU

Konusu: Gerard hanesi kraliyet ailesine bin yıldır sadakatle bağlıdır. Fakat kraliyet ailesi, hanenin sadakatine bir tokatla karşılık verecektir. Tüm ailesini ve sevdiklerini veliaht prens yüzünden kaybeden Adelia Gerard, veliaht prensten intikam almaya karar vermişken uykuya dalar. Gözlerini açtığında ise karşısında yaşayan ölüleri bulacaktır. Yoksa bu bir rüya mıdır? Yoksa bu yolla her şeyi değiştirip sonsuza kadar mutlu yaşaması mümkün olabilecek midir? Vahşi bir adam ile kendisinin tilki olduğunu varsayan, sevimli bir kızın hikayesi.

 

 

Please Support My Revenge

Türü: Dram – Fantastik – Romantik – Shoujo – İsekai

Yazarlar: Eunsan & Nuova

Çizer: Sam

Konusu: Robelia bir romana reenkarne olduğunda, annesinin neden öldüğünü orijinaldeki hikayeden biliyordur. İntikam almaya karar verdiğinde ise amcasının himayesinden kaçarak, kendisine ait olanı geri almak için plan yapmaya başlar. Bu yüzden tehlikeli bir adam olan Dük Ferrado ile görüşür ve bir teklifte bulunur. Sözleşmeli bir evlilik… Robelia, Ferrado’nun desteği ile amcasına karşı durabilecek, Robelia intikamını alabilecek midir ve dikkatini çeken bu adamla mutlu bir sona ulaşması mümkün müdür?

 

 

Marriage B

Türü: Dram – Fantastik – Josei – Romantik -İsekai

Yazarlar: G-ANNE & Namsalang & Yosyua

Çizer: Kona

Konusu: Koyo Rubiet çok sevdiği çocukluk arkadaşı Teri Alte ile evlenir. Ama Terio’nun kalbi Koyo’nun küçük kardeşi tarafından çalınmıştır. Kısa bir süre sonra da Marki Ancy Betelgeuse Koyo’nun tüm ailesini yok eder. Marki ile siyasi bir evlilik yapmış olan Melissie de bu sırada ölür. Bu ölümün üzerine Terio tüm öfkesini Koyo’ya yöneltir ve buna katlanamayan Koyo yaşamından vazgeçecektir. Gözlerini açtığında kendisini yedi yıl öncesinde bulur. Bu defa Melisse yerine o, Marki Betelgeuse ile evlenmeyi seçer. Ancak bu adam beklediği gibi ona kötü davranmayacaktır. Mutlu sonla biteceğine inanmadığı bir “B planı”. Peki, bu evlilik hayatı “B evliliği” nasıl devam edecek?

 

 

Somehow, My Tyrant Husband Has Became Cautious

Türü: Dram – Fantastik – Josei – Romantik -İsekai

Yazar: Charam

Çizer: Umpwa

Konusu: Kont Vincent’ın en büyük kızı Eurenia, Euclid ailesinin düşesini bir yangından kurtardığında görme yetisini ve sesini kaybeder. Fakat gerçek bundan farklıdır. Euclid Hanesi’nin onu en büyük oğulları olan geleceğin Dük’ü Cassius ile evlendirmek istemektedir. Bu yüzden maruz kaldığı tehditlere karşı aldığı bir ilaç yüzünden görme yetisini ve sesini kaybetmiştir. Euclid ailesi tarafından kukla gibi kullanılan Eurenia daha sonra ölmesi için bir kenara atılır. Bunun bir son olduğunu düşünse de ailenin emriyle kocasına ihanet etiiği dört ay öncesine geri dönmüştür. Peki, bu bir fırsat olabilir miydi? Evlenmeye zorlandığı Cassius’tan boşanmak ve gözünü ile sesini çalan ilacın yan etkilerine bir çare bulmak için bu şansı kullanabilir miydi? Yoksa boğuşmak zorunda olduğu başka sorunlar da mı vardır?

 

 

I Don’t Want to Be Duke’s Adopted Daughter-In-Law

Türü: Fantastik – Romantik – Shoujo – İsekai

Yazarlar: Chae Yuhwa & Sunmoon

Çizer: NYE

Konusu: Yetimhanedeki çocukluk günlerinde erkek başkahramana eziyet eden son derece acımasız bir karakterim vardı. Ama kaderimi değiştirmek için bu zavallı çocuğun eziyet görmesine karşı durmaya çalışıyordum. Yine de diğer çocuklar onu dövmeye devam ettiler. Bu yüzden ona daha fazla göz kulak olmam gerekiyordu! Günün birinde 10 yıldır ana karakteri arayan babasının en yakın arkadaşı Dük, yetimhaneye geldi ve beni de onunla birlikte evlatlık almaya karar verdi. Ama neden beni de evlatlık alıyordu?! Yoksa erkek ana karakter için beni gelini olarak mı istiyor?!? Peki ya, kadın başkaraktere ne olacaktı?

 

 

Baby Hostage’s So Cute

Türü: Dram – Fantastik – Shoujo – İsekai

Yazarlar: Darong Flower & Tteugyul

Çizer: UANKE

Konusu: Bir bebek bedenine reenkarne olduğumda, yeni hayatımı huzurlu bir şekilde geçireceğimi düşünmüştüm. Ama öyle olmayacaktı…

Savaştan sonra Eleine, imparatorluk tarafından rehin alınır. Ama imparator tarafında tuhaf bir şekilde karşılanmıştır. Karşısında ona “baba” demesini isteyen bir imparator vardır.

 

 

Related Posts

Ore no Kokan wa Bishoujo Datta no ka (Manga) Türü: Komedi – Hayattan Kesitler Yazar & Çizer: Unichiri Konusu: Genç bir adam küçük bir sürprizle uyanır. Cinsel organı yoktur! Lise…

Kami nomi zo Shiru Sekai (Manga) Türü: Komedi – Harem – Romantik – Okul Hayatı – Shounen – Doğaüstü Yazar & Çizer: Wakaki Tamiki Konusu: 2008’de çıkış yapmıştır. Katsuragi Keima,…

My Blasted Reincarnated Life (Manhwa) Türü: Aksiyon – Macera – Dram – Fantastik – Shounen – İsekai Yazar: Kiki & Mokma Çizer: Park Jeong-Yeol Konusu: 2021’de yayınlanan bir novelden uyarlanmıştır….

Yorum

Raindrop Fansub