2021’de Çıkış Yapmış 10 Beğenilen Manhwa

Roxana

Türü: Dram – Fantastik – Josei – Yetişkin – Psikolojik – Romantik

Yazarlar: Baek Ji-Yeon & Kin

Çizer: Juniljus

Konusu: Adam kaçırma, cinayet ve tehlikeli ilişkiler! The Abysmal Flower’ın skandallarla dolu sayfaları, Roxana Agece’nin suçlu ailesinin çöküşünü önceden haber vermektedir. Bunun üzerine başkahramanın ağabeyi Cassis Pedelian, Roxana’nın babası tarafından kaçırılır. Peki ya ana karakter bu durumda ne yapacaktır? İntikamını almak için bekleyebilir ya da bir çözüm yolu bulabilmek için meseleyi kendisi ele alabilir. Ancak bu yolda Roxana ve Cassis, onlara karşı yapılmış acımasız anlaşmaları bozmak için birbirlerine yeterince güvenebilecekler midir?

 

 

I Shall Master This Family

Türü: Dram – Fantastik – Tarihi – Romantik – Shoujo – İsekai

Yazar: KIM Roah

Çizerler: Ant Studio & Mon

Konusu: Bir zamanlar büyük Lombardi ailesi imparatorluğun zirvesinde oturuyordu. Fakat patriğinin ölümüyle birlikte ailenin ve bir Lombardi ile bir köylüden doğmuş Firentia’nın kaderi, zalim kuzenlerinin elinde mahvolacaktır. Ama Firentia yedi yaşındaki benliği ile reenkarne olur. Bu defa ailenin onurunu korumak, büyükbabası Lulac’ın saygısını kazanmak ve kendi babasının ölümünü önlemek için mücadele verecektir. Yeni hayatında kazanmasının tek bir yolu vardır. O da güçlü hanesinin başına geçmektir.

 

 

The Third Ending

Türü: Dram – Romantik – Shounen Ai – Hayattan Kesitler – Smut – Yaoi

Yazar & Çizer: Chovom

Konusu: Suh Yoonseul’un kolay bir hayatı vardır. İyi bir işe sahiptir ve herkes onu sever. Yani yaşamı hiçbir pürüz olmaksızın akıp gitmektedir. Ama tüm bunların yanında şansını olumsuz anlamda etkileyen bir şey vardır. O da nadiren gördüğü Kang Jun ile ilgili rüyalar. Bir erkeği reddetmenin hayatında bu kadar ağırlık yaratacağını kim bilebilirdi ki? Jun ile görüşmek işleri daha da kötüleştirir ve her gün bu rüyaları görmeye devam eder. Yoonseul, kendini bu uğursuzluktan kurtarmak için bir arkadaşından tavsiyesini dinleyecektir. Bu oldukça basittir. Kang Jun’un iyi bir insan olduğunu düşünmesini sağla. Bu ne kadar zor olabilir ki?

 

 

The Male Lead’s Little Lion Daughter

Türü: Komedi – Dram – Fantastik – Shoujo

Yazar: Latina

Çizer: Ttona

Konusu: Yakışıklı Dük Voreoti, soğuk tavırları ve öldürücü bakışları ile imparatorluktaki en korkunç adamdır. Ama günün birinde beklenmedik bir biçimde çocuk evlat edinmek istediğini söyler… Yoksa o çocuk ben miyim?! Beni şaibeli bir yetimhanede bulduktan sonra hiç düşünmeden sarayına götürdü. Fakat Dük, benim kökenlerimden şüphelenmeye başlayınca, işler karmaşık bir hale gelir. Bu dişler ve simsiyah saçlarımızla belki de akrabadan çok daha fazlasıyızdır…

 

 

Payback

Türü: Dram – Yetişkin – Romantik – Yaoi

Yazarlar & Çizerler: Fujoking & SAMK

Konusu: Üniversite sınavına hazırlanması gereken ama bir serseri gibi yaşayan Yoohan, diğer insanlardan para kopartabilmek için tehdit ve hileye başvurur. İntikam almak isteyen bir adam yüzünden ailesini kaybettikten sonra suçluluk duymaya başlayan Yoohan, ölümlerinin bedelini ödemek için çok çalışmaya karar verir. Eski oda arkadaşı Song Myeongshin’in kardeşinin ölümünde parmağı olduğunu öğrendiğinde ise onun da intikam peşinde olduğunu fark eder. Tüm bunların ortasındayken, kaderin karşısına çıkaracağı bir adamla tanışacaktır…

 

 

Little Rabbit and the Big Bad Leopard

Türü: Komedi – Dram – Fantastik – Romantik – Shoujo

Yazarlar: Mogin & Yasik

Çizer: Sadam

Konusu: Vivi bir… tavşan mıdır?! İnsan formuna dönüşmesi gereken bir yaratık olarak Vivi, lanetlenmiş olarak kendi kıyametine gönderilmiş bir hayalkırıklığıdır. Şanslıdır ki, Kara Leopar Klan’ın varisi Ahin onu ölümden kurtarır. Ancak bu huysuz adamın Vivi’ye savurduğu her tehdit ve emir, ne kadar güvende olduğunu sorgulamasına yol açmaktadır. Etçil hayvanlar ve onların güçlü feromonları ile çevrili iken, Vivi tavşan formuyla kaostan kurtulmaya çalışacaktır. Sevimli, tüylü benliğinin içinde taşıdığı gücü ortaya çıkarsa da ondan nasıl yararlanacağını çözebilecek midir?

 

 

The Villainess Is Retiring

Türü: Komedi – Fantastik – Tarihi – Romantik – Shoujo- İsekai

Yazarlar: DJH & Kim Daham

Çizer: Bebe

Konusu: Bir ofis çalışanı olarak kötü bir yaşam sürerken; trajik bir ölümle yaşamı sona erse de bir romanda kötü karakter Everia Oberon olarak yeniden doğar. Yaşadıklarını geride bırakabilmek, sakin bir yaşam sürebileceği kırsal bir bölgeye yerleşir. Yanmaz odunlarla dolu soğuk bir bölgeye taşınan Everia, başbüyücü Theoharis’i masmavi aleviyle evini ısıtması için çağırır… Elbette kendisinin ömür boyu sürecek bir sözleşmeye bağlı olduğunun farkında değildir! Artık kana susamış aynı zamanda son derece yakışıklı bir iblis köpeğinin efendisi olduğuna göre, sessiz hayatından bir elveda öpücüğü ile vazgeçebilecek midir? Bir köpek yavrusu iblis ile bir kötü kadın karakter arasında yaşanan çekişmelerle dolu romantizm!

 

 

Revolutionary Princess Eve

Türü: Macera – Dram – Fantastik – Tarihi – Josei – Romantik – İsekai

Yazarlar: İrinbi & Suri & Yoon Ji-Seon

Çizer: Sagong (II)

Konusu: Prenses Evienrose, homonkulus isyancılarının haklarını şiddetle savunmasına rağmen, şimdi onların ellerinde ölümü beklemektedir. Ama öz kız kardeşi daha erken davranır ve Eve kendi kardeşi tarafından zehirlenir. Ölümünün ardından sekiz yıl öncesine reenkarne olan Eve’nin artık tek bir amacı vardır. İmparatoriçe olmak ve isyanı durdurmak için homonkulusları özgür bırakmak! Bunu yapmak için de Asi Kral Mikaelis Agnito’yu kişisel şövalyesi olarak atar. Ama Eve’nin entrikacı kızkardeşleri onun yoluda dururken, taç için mücadele etmeye devam edecektir. Çünkü Hadelamid İmparatorluğu”nun kaderi onun ellerindedir.

 

 

Not-Sew-Wicked Stepmom

Türü: Komedi – Fantastik – Tarihi – Josei – Romantik – İsekai

Yazar: Iru

Çizer: Gu-Raeng Mo

Konusu: Masallarda anlatılan üvey anneler kötü şöhretlere sahiptir. Ancak bir çocuk giysileri tasarımcısı, genç Prenses Blanche’ın üvey annesi olarak yeniden doğduğunda, bu alışılagelmiş kalıpları kırmaya ve ona tüm sevgisini vermeye kararlıdır ve kızın soğuk kalpli babasını da aynı şekilde davranmaya ikna etmesi gerekmektedir. Abigail, Blanche için daha mutlu bir yuva kurma arayışında, saraydaki sırları ve entrikaları ortaya çıkarmaya başlayacaktır. Karanlık güçler Freidkins’i parçalayacak mı yoksa Abigail onları tekrar bir aileye dönüştürebilecek midir?

 

 

The Villainess Flips the Script

Türü: Komedi – Fantastik – Tarihi – Romantik – Shoujo -İsekai

Yazar: KEN

Çizer: Garine

Konusu: En sevdiğim romanın içine reenkarne olsam da kahramanı Luca Winterwald olarak değil; Judith, onun tacizci teyzesi ve ölen ilk karakter olarak uyandım. Bu yüzden romanı yeniden yazmalıyım! Luca’yı romandaki gibi uzun zamandır kayıp olan, sevgi dolu amcasına teslim edip, tehlikeden uzakta kendi hayatımı yaşayacağım. En azından planın buydu. Ama amcası geldiğinde Luca gitmesini istemedi. Şimdi, Luca’yı yaklaşan aile trajedisinden korumalı ve onu kahraman olması için yetiştirmeliyim. Bu kötülüğü en sonunda bertaraf edeceğim!

 

 

Related Posts

Operation: True Love (Manhwa) Türü: Dram – Romantik – Okul Hayatı – Shoujo – Doğaüstü Yazar: Kkokkalee Çizer: Dledumb Konusu: Günün herhangi bir saatini size ayıramayan biriyle çıkmak zordur. Su-ae…

  Hans ve Emily serisinde yer alan, Hans’ın çalıştığı ve Clara’nın da sık sık yemek yemeyi tercih ettiği mekanlardan birisi de Vietnam restoranıydı. Bu yazıda, karakterlerin genellikle yemeyi tercih ettiği…

Bad Thinking Diary (Manhwa) Türü: Josei – Romantik – Okul Hayatı – Smut – Yuri Yazar: Hodan (li) Çizer: Langlali Konusu: Minji ve Yuna her zaman birlikte vakit geçirmeyi tercih…

Yorum

Raindrop Fansub