2021’de Çıkış Yapmış En Beğenilen Manhualar

 

Please Bully Me, Miss Villainess!

Türü: Dram – Fantastik – Tarihi – Romantik – İsekai -Shoujo Ai

Yazarlar: 刺猬猫阅读 & 赤色

Çizerler: 断s & 魔仙社

Konusu: Yvonne, asil bir kötü olarak otome oyununlarından birine reenkarne olur. Şimdiye kadar yaratılmış tüm kötülüklere dayanan, her oyuncunun nefret edeceği bir karakter. Oyun içindeyken karşısındaki kötü karaktere zorbalık edip, onu çeşitli aşk yollarına yönlendirmeye odaklanmalıdır. Ancak kadın kahraman Elsa ile ilgili bir sorun vardır!

 

 

I Want to Be a Big Baddie

Türü: Komedi – Fantastik – Romantik – Shounen Ai

Yazar: Mu Huoran

Çizerler: Yunzhong & Zhong Yun

Konusu: Gerçek bir kötü adam acımasız, şeytani ve kendi kendini yok edebilme gücüne sahip olmalıdır! Wang Yi, bu tür bir kötü adamı oynamaya kararlıdır. Ama erkek başrol oyuncusu onun aleyhine olacak şekilde akıl okuyabilmektedir. “Seni melez!” Wang Yi, romanın erkek başrol oyuncusuna tepeden bakarken kıkırdar. Aniden Qin’in önünde sevimli emojilerle “Çok tatlısın…” yazan bir düşünce balonu beliriverir…

 

 

I’m Really Not the Devil’s Lackey

Türü: Aksiyon – Macera – Komedi – Fantastik – Gizem – Shounen

Yazarlar & Çizerler: 万劫火 & 刺猬猫阅读 & 我梦动漫

Konusu: Bir göçmen olan Lin Jie, başka bir dünyada kitap dükkanı sahibidir. İyi kalpli ve nazik biri olan Jie, zor zamanlar yaşayan müşterilerine sık sık şifalı kitaplar önerir. Zamanla bu müşteriler ona büyük saygı duymaya başlamışlardır. Kitap seçerken çoğunlukla onun profesyonel görüşüne başvururlar ve bu sıradan kitabevi sahibiyle yaşadıklarını çevrelerindeki insanlara da anlatırlar. “İblis Tanrı’nın Uşağı”, “Et ve Kan İncili’nin Yayıcısı”, “Ceset Yiyen Tarikatın Ayin ve Geleneklerinin Yazarı” ve “Yıldızların Çobanı” gibi isimler kullanarak ona saygı ve içtenlikle atıfta bulunurlar.

 

 

My Influencer Boyfriend

Türü: Dram – Romantik – Hayattan Kesitler – Yaoi

Yazar & Çizer: Gui

Konusu: Nan-ge, 300.000 aboneye ulaşmak üzere olan popüler bir youtuberdır. Fakat onu rahatsız eden bir şey vardır… Abone sayısı 299.000’de durmuştur! En sonunda bir arkadaşının önerisini kabul eder ve başka bir youtuber olan Prens Mengtai ile işbirliği yapmaya karar verir. Mengtai’nin güzel yüzü ve sevimli kişiliği ekranda göründüğünde genç kızların kalbini fetheden biridir. Ama gerçek bu mudur? Mengtai günlük yaşamında nasıl bir karaktere sahiptir?

 

 

I Am the Fated Villain

Türü: Aksiyon – Macera – Dram – Fantastik – Harem – Tarihi – Martial Arts – Psikolojik – Seinen

Yazar: 天命反派

Çizer: 绘术动漫

Konusu: Gu Zhangge, Xuanhuan Dünyası’na nakledilir. Bu göç sırasında etrafını çevreleyen birçok model görmüştür. Hatta kadın başkarakter bile ona sarılmıştır. Bu, olaya tanıklık eden VIP konuklar arasında kıskançlığa yol açar.  Şanslı kahramanı yok etmek isteyen düşmanı, başka bir yola başvurmaya karar verir. Onun şansını ele geçirecektir. Görünüşe göre Cennetin Kaderi, kötü adamın izleyeceği yola bağlıdır!

 

 

Hidden Love

Türü: Romantik – Okul Hayatı – Shoujo – Hayattan Kesitler

Yazar: Zhu Yi

Çizer: Ju Zhi

Konusu: Sang Zhi, erkek kardeşinin arkadaşı Duan Jiaxu’ya aşık olmuştu. Şeftali çiçeği gözleri, onun kalbini usulce ele geçirmişti. Ama Jiaxu gelişigüzel bir şekilde ondan “küçük çocuk” olarak söz ediyordu. Yine de bu Zhi’nin ona daha çok yaklaşmak istemesini engellemez. Aralarındaki 7 yaş fark ise onlar için aşılmaz bir boşluk gibi görünmektedir.

 

 

Shuang Jing

Türü: Dram – Tarihi – Romantik – Shoujo Ai

Yazarlar: Li Zongchen & Zhao Na

Çizer: NoftB

Konusu: Çin Cumhuriyeti’nde yaşayan Şanghaylı ünlü yazar Xu Youyi her şeye sahiptir. Ta ki mükemmel hayatının ardındaki gerçeği ortaya çıkaran isimsiz bir mektup alana kadar… Bir süre sonra hem yakın arkadaşı hem de kocası tarafından ihanete uğramış olan bir fotoğraf stüdyosu sahibi Yan Wei ile tanışır. Wei dışarıdan soğuk görünse de oldukça sıcakkanlı biridir. Çevrelerini saran çalkantılı tehlikeler içinde daha da yakınlaşan bu iki farklı kadın, kalplerindeki yaraları iyileştirmeye çalışırken, birbirlerini de kurtarabilecekler midir?

 

 

One Million Mr. Dior

Türü: Komedi – Dram – Psikolojik – Romantik – Bilim Kurgu – Shounen Ai – Yaoi

Yazarlar & Çizerler: 原点格子漫画 & 晋江文学城 & 绿野千鹤

Konusu: Evliliklerinin yedinci yılında iki CEO’dan biri, bir araba kazası geçirir. Bu kazayla birlikte yakışıklı bir CEO ile onun kaçık eğlencesinin hikayesi başlaryacaktır.

 

 

Saye

Türü: Dram – Psikolojik – Romantik – Shounen Ai – Hayattan Kesitler

Yazarlar: Wu Zhe & Zuoer Cong Dong

Çizer: Xi Yao

Konusu: Başarılı bir öğrenci olan Jiang Cheng, biyolojik babasının çalıştığı çelik fabrikasına sürgüne gönderilir. Oldukça sert bir mizaca sahip olan biyolojik babasıyla birlikte bulunduğu bu garip, yabancı ortam, Jiang Cheng’in depresyona sokacaktır. Ama bu durum bir tesadüf eseri karşılaşacağı “Çelik Fabrikasının Suçlusu” Gu Fei ile tanışınca değişir. Jiang Cheng ve Gu Fei’nin kurtuluş ve umut hikayesi böyle başlamıştır.

 

 

E Nv Jujue Pao Nan Zhu

Türü: Komedi – Fantastik – Tarihi – Gizem – Romantik – Okul Hayatı – Shoujo – Hayattan Kesitler

Yazarlar & Çizerler: kuri & 魔北冥

Konusu: Klişe bir imparatorluk manhuasının kötü karakteri olarak nakledilmek, korkutucu gibi görünse de asıl korkutucu olan erkek başrollerin hepsinin çocuk olmasıdır! Bayan Hong çocuklara bakarken, çocuklardan biri ona kur yapmakta, hatta onu eşi sanmaktadır. Bayan Hong ise bu durumda hiç memnun değildir.

Related Posts

Gachi Akuta (Manga) Türü: Gizem – Bilim Kurgu – Aksiyon – Dram – Fantastik – Shounen – Doğaüstü Yazar & Çizer: Urana Kei Konusu: Zengin bir kasabanın varoşlarında üvey babası…

Ending Maker (Manhwa) Türü: Aksiyon – Macera – Komedi – Fantastik – Martial Arts – Romantik – Bilim Kurgu – Shounen Yazar: Chwiryong Çizer: Does Konusu: “Legend of Heroes 2” oyununda en iyi olan…

Kaguya-sama: Love is War (Kaguya-sama wa Kokurasetai) Aka Akasaka tarafından yazılan bir manga serisidir. Seri, 2015 yılında başlamış, romantik komedi türündedir. Hikaye, elit bir lise olan Shuchi’in öğrenci konseyinde görev…

Yorum

Raindrop Fansub